Aktualności
Wigilia w grupie 4 i 6-latków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 stycznia 2017 17:53

Boże Narodzenie najbardziej uroczyste i wzruszające Święta w roku, wyzwalające w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również. I już tradycyjnie każda grupa przedszkolaków  przedstawiła swój program artystyczny. Dzieci ubrane w piękne stroje, wierszem i piosenką opowiedziały Świąteczne historie. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy  wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Zapraszamy do galerii występów:
grupa 4-latków i grupa 6-latków

 
Mikołajki 2016 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 stycznia 2017 17:52

W piątek 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne. Zapraszamy do galerii.

 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:50

Z okazji "Dnia Pluszowego Misia" w grupie 5-latków odbyły się zajęcia "Miś u lekarza". Dzieci ważyły i mierzyły misie, Pani doktor badała misie, robiła inhalację oraz szczepienie, następnie wypisała receptę, z którą Miś udał się do apteki by wykupić leki. Zapraszamy do galerii.

 
Urodziny w grupie 3-latków - MARYSIA PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:47

Zapraszamy do galerii.

 
Warsztaty teatralne PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:44

W naszym przedszkolu odbyły się "Warsztaty teatralne" z udziałem aktorów występujących na scenie teatralnej Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach. Zapraszamy do galerii.

 
Urodziny w grupie 3-latków - MIKOŁAJ PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:38

Zapraszamy do galerii.

 
Zajęcia otwarte w grupie 4-latków PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:34

Zapraszamy do galerii.

 
Pocztówkowe przedszkole PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:30

Grupa maluszków bierze udział w akcji "Pocztówkowe Przedszkole", która ma na celu propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłania informacji. Akcja polega na wymianie pocztówek i listów z innymi przedszkolakami na terenie całej Polski. A finalnym elementem programu będzie stworzenie mapy Polski "Pocztówkowych Przedszkoli". Na mapie zaznaczone zostaną miejscowości, z którymi nawiązano wymianę pocztową. Zapraszamy do galerii.

 
Cała Polska czyta dzieciom PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 19:07

Przedszkole bierze udział w akcji "Cała Polska czyta dzieciom" goszcząc rodziców i innych członków rodziny, którzy czytają bajki na forum grupy przedszkolnej.
Zapraszamy chętnych rodziców do brania udziału w akcji i zgłaszania się do wychowawców grup. Zapraszamy do galerii.

 
Warsztaty dla nauczycieli PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 19:01

14 listopada w naszym przedszkolu odbył się warsztat samokształceniowy dla nauczycieli. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani metodyk z Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach- Józefa Jóźwik. Warsztat o tematyce tradycji Świąt Bożego Narodzenia poprowadziła Pani Ewa Wąsowska. Zapraszamy do galerii.

 
Przyszla Zima biała PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 18:56

Pewnego listopadowego dnia dzieci z Przedszkola  zauważyły, że pogoda za oknem bardzo się zmienia. Zrobiło się zimno i biało. Oznaczało to, że wielkimi krokami zbliża się Zima. Aby zrobić jej niespodziankę, postanowiły wyjść jej na powitanie. Tego dnia Przedszkolaki bawiły się śniegiem, taczając po placu przedszkolnym ogromne śniegowe kule. Zapraszamy do galerii.

 
Koncert "Radość" PDF Drukuj Email
środa, 30 listopada 2016 17:11

21 listopada nasze przedszkole odwiedził zespół wokalny "Radość" z Radomyśli pod kierownictwem Anety Kaczmarskiej. Dzieci mogły posłuchać piosenek patriotycznych  i legionowych, w wykonaniu  seniorów. Zapraszamy do galerii.

 
Spotkanie Patriotyczne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 listopada 2016 09:59

10 listopada w grupie IV pięciolatków odbyło się Spotkanie Patriotyczne. Dzieci przedstawiły rodzicom program o tematyce patriotycznej. Zostały również rozdane nagrody dla laureatów przedszkolnego konkursu pt: Kto Ty jesteś? Polak mały. Zapraszamy do galerii.

 
Konkurs Buliba- GŁOSUJCIE!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 listopada 2016 09:57

14 13131 15491-0-794-597

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim konkursie Buliba. Zapraszamy do glosowania na stronie:

https://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2016/

 

Tytuł naszej pracy to: "Płynące Śniadanie"

Zasady glosowania:

Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 24 listopada 2016 r. o godzinie 12.00
i będzie trwało do godziny 22.00 dnia 28 listopada 2016 r.

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.
Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 22.00.
Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.
Każdego dnia jedna osoba może oddać 3 głosy na 3 różne prace.
Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania 127 wspaniałych nagród dla głosujących!

Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się w Regulaminie konkursu. Uczestnictwo w konkursie poprzez udział w głosowaniu jest jednoznaczne z akceptacją Zasad i Regulaminu Konkursu.

Rejestracja dla głosujących odbywa się na stronie konkursowej w zakładce "Dla głosujących" oraz na stronie Buliba.pl w zakładce "Logowanie".
Rejestracja na stronie konkursowej możliwa będzie od dnia 23 listopada 2016 r.

 
Żołnierze w przedszkolu PDF Drukuj Email
niedziela, 20 listopada 2016 16:22

10 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyło się spotkanie z żołnierzami Jednostki Wojskowej  w Siedlcach - Kompani Saperów. Podczas prezentacji żołnierze przedstawili charakterystykę służby żołnierskiej, codzienne obowiązki żołnierza, zadania Wojska Polskiego. Zaprezentowali także mundury, zapoznając dzieci z emblematami i symbolami narodowymi. Mundur i atrybuty wojskowe szczególnie zafascynowały przedszkolaków, które bardzo chętnie przymierzały i prezentowały się w nakryciach głowy. Spotkanie zakończyło się prezentacją utworów patriotycznych przez dzieci,  pamiątkową fotografią i rozdaniem upominków. Zapraszamy do galerii.

 
Igłą i nitką. PDF Drukuj Email
niedziela, 20 listopada 2016 16:18

Maszyna do szycia, igły, nici, różnego rodzaju materiały, guziki, zamki - to wszystko 5-latki miały okazję zobaczyć i zbadać dotykiem podczas niecodziennych zajęć, które przeprowadziła krawcowa Pani Ewa Dziewulska. Cierpliwie i z wielkim zaangażowaniem prezentowała ciekawskim przedszkolakom działanie maszyny, odpowiadała na liczne pytania, a także zaproponowała wspólne wykonanie robótki - torebki. Dzięki temu, że każdy mógł wybrać kolor nici, ścieg oraz rodzaj materiału, wizyta Pani Ewy okazała się, dla dzieci, niezwykle wartościowym wydarzeniem. Zapraszamy do galerii.

 
Urodziny w grupie 3-latków - BŁAŻEJ PDF Drukuj Email
niedziela, 20 listopada 2016 16:09

W grupie "Pszczółek" urodziny naszych maluszków są bardzo ważnym i uroczystym dniem. Każdy mały jubilat oprócz pięknych życzeń otrzymuje małą pamiątkę własnoręcznie przygotowaną przez kolegów i koleżanki z grupy. Zapraszamy do galerii.

 
Urodziny w grupie 3-latków- KUBA PDF Drukuj Email
niedziela, 20 listopada 2016 16:04

W grupie "Pszczółek" urodziny naszych maluszków są bardzo ważnym i uroczystym dniem. Każdy mały jubilat oprócz pięknych życzeń otrzymuje małą pamiątkę własnoręcznie przygotowaną przez kolegów i koleżanki z grupy. Zapraszamy do galerii.

 
Urodziny w grupie 3-latków- ADA PDF Drukuj Email
niedziela, 20 listopada 2016 16:02

W grupie "Pszczółek" urodziny naszych maluszków są bardzo ważnym i uroczystym dniem. Każdy mały jubilat oprócz pięknych życzeń otrzymuje małą pamiątkę własnoręcznie przygotowaną przez kolegów i koleżanki z grupy. Zapraszamy do galerii.

 
FESTIWAL: "Hej, idą strzelcy" PDF Drukuj Email
piątek, 18 listopada 2016 09:44

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej "Hej, idą strzelcy".
Po swoim występie z utworem "Piechota" dzieci zakwalifikowały się do Koncertu Finałowego w składzie: Ala Zelent, Gabrysia Celińska Jakubowicz, Julia Krajewska, Krystian Guzek, Wojciech Zelent, Fabian Kosieradzki, Konrad Ługowski, Wojciech Zacharczuk. Zapraszamy do galerii.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 11