Aktualności
Bal karnawałowy 2016 PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2017 12:32

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postaci.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Zapraszamy do galerii: grupa 3-latków, grupa 4-latków, grupa 5-latków (IV), grupa 6-latków.

 
Z wizytą w Domu Nad Stawami PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2017 12:22

Pięciolatki wystąpiły w Domu Nad Stawami z repertuarem artystycznym przygotowanym na Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim pensjonariuszom życzymy dużo zdrowia oraz szczęścia. Dziękujemy również za słodką niespodziankę i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie. Zapraszamy do galerii.

 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2017 12:04

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie z babcią i dziadkiem uczcić ich święto. Ta uroczystość jest po to, aby dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim babciom i dziadkom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach. To babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech życząc zdrowia, siły i wytrwałości oraz gorące podziękowania za to, że są z nami. Zapraszamy do galerii: grupa 4-latków, 5-latków (gr. III), 6-latków

 
Bal w 4-latkach PDF Drukuj Email
czwartek, 09 lutego 2017 16:12

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu sa bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w grupie czterolatków. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze a współna zabawa przyniosla wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Zapraszamy do galerii.

 
Czyste powietrze wokół nas PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2017 17:23

Dzieci z naszego przedszkola 5 i 6 latki biorą udział w akcji "Czyste powietrze wokół nas". Jest to program przedszkolnej edukacji antytytoniowej. Program ma charakter profilaktyczny, ale przede wszystkim ma na celu wykształcenie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia w sytuacjach, gdy są skazane na bezpośredni kontakt z palącymi. Dzieci wspólnie z nauczycielami i maskotką akcji smokiem Dinkiem  wyruszają razem w tą trudna podróż o edukacji zdrowotnej.

 
Mały Miś PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2017 17:16

Dzieci z grupy III 5 latków "Gumisie" biorą udział w ogólnopolskim projekcie rozwijania czytelnictwa i współpracy miedzy przedszkolami pt: "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Co 3-4 dni odwiedza nasza grupę miś z różnych siedleckich placówek. Gościliśmy już Milusie, Błyskotkę, Bena, Lolę. Z naszego przedszkola w podróż wyruszył misio Zdzisio. Z każdym misiem wędruje jego "Dziennik Podróży" w którym nauczyciel opisuje co dzieci robiły z misiem, jaką bajkę czytały z misiem. Dzieci odbijają swoje paluszki w farbie i wspólnie robią sobie z misiem zdjęcie do dziennika. Z niecierpliwością czekamy na powrót naszego Zdzisława z jego dziennikiem, w którym będzie opisane gdzie był i co robił przez ostatni miesiąc.

 
Jasełka Gimnazjalistów PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2017 17:05

Nasze przedszkole gościło nastolatków z Gimnazjum w Siedlcach, którzy wystawili przedszkolakom "Jasełka". Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie Zbarackiej za przygotowanie występu, a gimnazjalistom za współpracę z naszym przedszkolem. Zapraszamy do galerii.

 
Szła Kolęda PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2017 17:01

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych "Szła Kolęda", w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola.

http://www.tv-wschod.pl/wiadomosci/9928,szla-koleda-2017

 
Dzień Babci i Dziadka u 3-latków PDF Drukuj Email
piątek, 20 stycznia 2017 19:44

20 stycznia to dzień który maluchy z grupy 3-latków zapamiętają na długo. Dzieci po raz pierwszy w przedszkolu obchodziły Dzień Babci i Dziadka. Pomimo mroźnego dnia, był to jeden z najcieplejszych dni w roku, który wszystkim sprawił wiele radości i uśmiechu.

Maluchy stanęły na wysokości zadania i przy pomocy pań przedszkolanek godnie przyjeły swoich dziadków. Umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie nadzorowane przez Panią Helenę Kuźniarską wzruszyły niejedną babcię. Dumni dziadkowie z łezką w oku podziwiali występy swoich wnuków. Przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności a oklaskom nie było końca. Na zakończenie uroczystości dzieci podarowały swoim dziadkom drobne upominki. Aby przypomnieć sobie ten piękny dzień zapraszamy do galerii.

 
Wigilia 2016 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 stycznia 2017 17:53

Boże Narodzenie najbardziej uroczyste i wzruszające Święta w roku, wyzwalające w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również. I już tradycyjnie każda grupa przedszkolaków  przedstawiła swój program artystyczny. Dzieci ubrane w piękne stroje, wierszem i piosenką opowiedziały Świąteczne historie. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy  wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Zapraszamy do galerii występów: grupa 3-latków, grupa 4-latków, grupa 5-latków (gr III), grupa 5-latków (gr IV), grupa 6-latków

 
Mikołajki 2016 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 stycznia 2017 17:52

W piątek 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne. Zapraszamy do galerii.

 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:50

Z okazji "Dnia Pluszowego Misia" w grupie 5-latków odbyły się zajęcia "Miś u lekarza". Dzieci ważyły i mierzyły misie, Pani doktor badała misie, robiła inhalację oraz szczepienie, następnie wypisała receptę, z którą Miś udał się do apteki by wykupić leki. Zapraszamy do galerii.

 
Urodziny w grupie 3-latków - MARYSIA PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:47

Zapraszamy do galerii.

 
Warsztaty teatralne PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:44

W naszym przedszkolu odbyły się "Warsztaty teatralne" z udziałem aktorów występujących na scenie teatralnej Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach. Zapraszamy do galerii.

 
Urodziny w grupie 3-latków - MIKOŁAJ PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:38

Zapraszamy do galerii.

 
Zajęcia otwarte w grupie 4-latków PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:34

Zapraszamy do galerii.

 
Pocztówkowe przedszkole PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 21:30

Grupa maluszków bierze udział w akcji "Pocztówkowe Przedszkole", która ma na celu propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłania informacji. Akcja polega na wymianie pocztówek i listów z innymi przedszkolakami na terenie całej Polski. A finalnym elementem programu będzie stworzenie mapy Polski "Pocztówkowych Przedszkoli". Na mapie zaznaczone zostaną miejscowości, z którymi nawiązano wymianę pocztową. Zapraszamy do galerii.

 
Cała Polska czyta dzieciom PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 19:07

Przedszkole bierze udział w akcji "Cała Polska czyta dzieciom" goszcząc rodziców i innych członków rodziny, którzy czytają bajki na forum grupy przedszkolnej.
Zapraszamy chętnych rodziców do brania udziału w akcji i zgłaszania się do wychowawców grup. Zapraszamy do galerii.

 
Warsztaty dla nauczycieli PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 19:01

14 listopada w naszym przedszkolu odbył się warsztat samokształceniowy dla nauczycieli. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani metodyk z Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach- Józefa Jóźwik. Warsztat o tematyce tradycji Świąt Bożego Narodzenia poprowadziła Pani Ewa Wąsowska. Zapraszamy do galerii.

 
Przyszla Zima biała PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 18:56

Pewnego listopadowego dnia dzieci z Przedszkola  zauważyły, że pogoda za oknem bardzo się zmienia. Zrobiło się zimno i biało. Oznaczało to, że wielkimi krokami zbliża się Zima. Aby zrobić jej niespodziankę, postanowiły wyjść jej na powitanie. Tego dnia Przedszkolaki bawiły się śniegiem, taczając po placu przedszkolnym ogromne śniegowe kule. Zapraszamy do galerii.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 12