Aktualności
Nabór do przedszkoli na rok szkolny 2015/2016 PDF Drukuj Email
wtorek, 17 marca 2015 13:47

Strona dla rodziców  : https://naborp-k.vulcan.net.pl/siedlce

  • 31.03.2015r. uruchomiony zostanie dostęp do strony. Będzie możliwość zapoznania się z ofertą przedszkoli.
  • od 07.04.2015r.  będzie można wprowadzać zgłoszenia i i wypełniony formularz  wraz z wymaganymi załącznikami dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru – termin dostarczenia do 24.04.2015r do godz. 14.00
  • 28 04.2015r. opublikowane zostaną  listy zakwalifikowanych i rozpocznie się etap potwierdzenia woli i potrwa do 07.05.2015r. do godz. 15.00
  • 11.05.2015r. od godz. 11.00 opublikowane zostaną listy dzieci przyjętych.

Bardzo proszę o zapoznanie się  z zasadami i kryteriami naboru  na podanej stronie, oraz poradnikiem dla rodziców.

 
Podziękowanie dla Sponsorów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 marca 2015 08:55

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Dzieci Miejskiego przedszkola nr 21 z oddziałami integracyjnymi składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i sponsorom, którzy wsparli zakup tablic interaktywnych wraz z projektorami i laptopami do sal 5 i 6-latków. To dzięki Państwa zaangażowaniu możemy się cieszyć tak nowoczesnym sprzętem multimedialnym.
Działania finansowe związane z zakupem wsparli:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pokazujących obie tablice.

 
Spektakl Kopciuszek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 marca 2015 08:54

23 lutego w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce wszystkie dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl "Kopciuszek" na podstawie baśni braci Grimm i Charles'a Perraulta. Tę klasyczną, mądrą opowieść, będącą propozycją teatralną dla całej rodziny przygotowali Tancerze Teatru Tańca Caro Dance oraz Szkoły Tańca do Caro Dance. Rolę tytułowego Kopciuszka zagrała Zosia Denisiuki. Autorem scenariusza, reżyserem i choreografem spektaklu jest Iwona Maria Orzełowska. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

 
Bal karnawałowy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 marca 2015 08:53

12 lutego w przedszkolu odbył się bal przebierańców. Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Przebierańcy świetnie  się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Serdecznie dziękujemy rodzicom - Państwu Bojar za oprawę muzyczną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 
Limbos PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 marca 2015 08:51

9 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy muzyków z zespołu "Limbos". Dzieci w skupieniu wysłuchały koncertu pod tytułem "Ciepłe i kolorowe melodie światowe". Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w słuchaniu muzyki. Razem z solistą śpiewały znane im piosenki. Przekonały się, że słuchanie muzki może być zabawne. Zdjęcia z tego wydarzenia w zakładce Galeria.

 
Nowości w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2015 08:32

Nasze Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez portal "Buliba.pl", pt ZWIERZAKOLUBNI, w którym zajęliśmy 65 miejsce na ponad 2000 placówek z całej Polski. Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane głosy i prezentujemy zestaw płyt z filmami dla dzieci, które wygraliśmy.
Pięciolatki pragną się też pochwalić tablicą interaktywną, która znalazła się w naszej sali z pomocą funduszy z Rady Rodziców oraz sponsorów. Zapraszamy do Galerii.

 
Konkurs Bożonarodzeniowy 2014 PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2015 08:23

W grudniu w naszym przedszkolu organizowany był konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową, w którym udział wzięło 21 dzieci. Wszystkie prace zostały wystawione na głównej tablicy w holu, a Jury składające się z rodziców i dzieci z naszego przedszkola drogą głosowania wyłoniło zwycięzców.
I miejsce Michał Kosieradzki- grupa V-latków
II miejsce Lena Żelazo- grupa VI- latków
III miejsce Nadia Pałubińska- grupa IV-latków

Zdjęcia w zakładce Galeria.

 
Akcja Rodzice czytają dzieciom PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2015 08:21

Serdecznie dziękujemy Mamom Marcinka Złocha i Hani Sikory za czytanie Bajek dzieciom w grupie V latków. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców z naszej grupy do wzięcia udziału w akcji. Zdjęcia.

 
Jasełka, Wigilia i Mikołaj PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2015 07:55

Wigilia to najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również.

I już tradycyjnie w tym dniu najstarsze przedszkolaki przedstawiły Jasełka. Ubrane w piękne stroje, wierszem i piosenką opowiedziały historię narodzin Jezusa.
Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Każdą grupę jak co roku odwiedził Święty Mikołaj. Zapraszamy do Galerii.

 
Teatr i koncert PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2015 07:52

23 listopada dzieci z naszego przedszkola obejrzały teatrzyk pt: "Numer 112". W trakcie widowiska przedszkolaki mogły utrwalić numer alarmowy oraz poznać Służby, które reagują na zgłoszenia.

Zaś 28 listopada odwiedziła nas "Orkiestra Dni Naszych" ze swoim marynarskim repertuarem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

 
Pasowanie na przedszkolaka - maluszki 2014/15 PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2015 07:49

Co słychać w najmłodszej grupie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć m. in. z pasowania maluchów 2014/15 na przedszkolaka w zakładce Galeria.

 
Światowy Dzień Pluszowego Misia 2014 PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2015 07:47

25 listopada 2014 każdy przedszkolak mógł przyjść ze swoim ulubionym pluszakiem. Wszyscy obchodziliśmy "Światowy Dzień Pluszowego Misia" biorąc udział w zabawach i konkursach związanych z Misiami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w zakładce Galeria.

 
Ogłoszenie BAL KARNAWAŁOWY 2015 PDF Drukuj Email
piątek, 16 stycznia 2015 08:37

Pragniemy poinformować, iż 12 lutego 2015 w czwartek w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Karnawałowy dla przedszkolaków.

  • Od godz 9.00 grupy III i IV- latków
  • Od godz 12.00 grupy V i VI- latków

Przebrania mile widziane, zapraszamy wszystkie dzieci.

 
Pasowanie na przedszkolaka 2014 PDF Drukuj Email
czwartek, 18 grudnia 2014 05:59

Pasowanie na przedszkolaka

 
Drodzy rodzice pomóżcie nam wygrać w konkursie! PDF Drukuj Email
środa, 26 listopada 2014 22:28

Pufa Stonoga
Drodzy rodzice pomóżcie nam wygrać!

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie ekologicznym. Prosimy głosujcie na naszą pracę. Zależy nam na rozszerzaniu bazy przedszkola asss2 wygrana w tym konkursie może nam bardzo pomóc i w dużej mierze zależy to od Was.

ZASADY DLA GŁOSUJĄCYCH:
Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 27 listopada 2014 r. o godzinie 12.00i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 1 grudnia 2014r.

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.
Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00.
Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.
Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosy na 4 różne prace.
Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!

Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce "Dla głosujących" oraz na stronie Buliba.pl w zakładce "Logowanie".

 

 
Wizyta na cmentarzu PDF Drukuj Email
wtorek, 11 listopada 2014 18:59

Przed Dniem Wszystkich Świętych przedszkolaki z grup 5 i 6 latków wybrały się na Cmentarz żołnierzy Armii Czerwonej. Celem wizyty było oddanie hołdu żołnierzom i jeńcom poległym w czasie wojny, a także zapalenie zniczy i chwila zadumy nad grobami zmarłych. Zdjęcia w zakładce Galeria.

 
Zajęcia z garncarzem PDF Drukuj Email
wtorek, 11 listopada 2014 18:58

W październiku zaprosiliśmy pana garncarza na zajęcia do przedszkola. Sala gimnastyczna została zmieniona w pracownię garncarską. Pan przed pokazem opowiedział dzieciom o glinie jako podstawowym surowcu wykorzystywanym dawniej w garncarstwie i rzeźbiarstwie.  Po urobieniu gliny garncarz uformował długą kluskę, którą podzielił na małe kawałki. Z takiej części garncarz na kole garncarskim uformował kształt naczynia palcami rąk. Dosłownie w kilka sekund powstała piękna miseczka.  Pokaz był inspiracją dla dzieci do działalności badawczo-plastycznej. Każde dziecko mogło usiąść przy garncarskim kole i przy pomocy naszego gościa ulepić swoja miseczkę w kształcie serca. Zdjęcia w zakładce Galeria.

 
III msce w ekologicznej grze edukacyjnej PDF Drukuj Email
środa, 05 listopada 2014 05:11

17 października dzieci z grupy pięciolatków wzięły udział w Przedszkolnej Grze Edukacyjnej pt "Drugie życie plastikowej butelki" w której zajęły III miejsce. Naszą grupę dzielnie reprezentowali Kacper Śnitko oraz Marcel Piątek. Do gry przygotowywały się wszystkie dzieci poprzez stworzenie pufy do naszej sali. Podczas produkcji zużyliśmy 140 plastikowych butelek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

 
Dzieci poznają zasady ruchu drogowego PDF Drukuj Email
środa, 05 listopada 2014 05:11

Dzieci z grupy 5 i 6-latków wybrały się na spacer by poznać zasady ruchu drogowego. Podczas spaceru poznawały znaki drogowe oraz uczyły się poruszania poza terenem przedszkolnym. Szukały przejścia dla pieszych oraz poznały skrzyżowanie dróg z sygnalizacją świetlną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

 
Z życia czterolatków PDF Drukuj Email
środa, 05 listopada 2014 05:07

Zapraszamy do obejrzenia galerii "Z życia czterolatków", w której znajdziecie Państwo coś pysznego i artystycznego. Poznacie nasze umiejętności oraz zobaczycie jak wyglądają uroczystości wewnątrzgrupowe. Zdjęcia TUTAJ.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 6