Witamy na naszej stronie ! Przedszkole 21 Siedlce

children kindergarten lake park 7421427

Nasza misja i wizja

Przedszkole 21 stawia na rozwój indywidualnych talentów każdego dziecka, promując jednocześnie wartości takie jak szacunek, odpowiedzialność i współpraca. Wierzymy, że wczesna edukacja ma ogromny wpływ na dalsze etapy rozwoju każdej osoby, dlatego nasza misja to nie tylko opieka, ale przede wszystkim edukacja na najwyższym poziomie.

Wizją naszego przedszkola jest stworzenie środowiska, które nie tylko przygotowuje dzieci do szkoły, ale także inspiruje je do stałego poszukiwania wiedzy i rozwijania swoich pasji. Priorytetem dla nas jest wsparcie rodziców w procesie wychowawczym, co realizujemy poprzez organizowanie warsztatów, spotkań i konsultacji, gdzie mogą oni zdobywać wartościowe informacje na temat rozwoju swoich dzieci.

Oferta edukacyjna

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i różnorodna, co umożliwia każdemu dziecku znalezienie czegoś dla siebie. Od zajęć plastycznych, przez muzyczne, aż po naukę języków obcych – każde z tych zajęć jest dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Dzięki małym grupom, każdy przedszkolak otrzymuje indywidualne podejście oraz wsparcie na każdym etapie swojej edukacji przedszkolnej.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. To profesjonaliści z pasją, którzy każdego dnia przekazują dzieciom nie tylko wiedzę, ale także zarażają ich swoją energią i entuzjazmem do nauki. Nasze przedszkole korzysta z nowoczesnych metod nauczania, w tym z elementów edukacji Montessori oraz integracji sensorycznej.

Szansa na rozwój

Przedszkole 21 w Siedlcach to miejsce, gdzie dzieciaki mają szansę na rozwój w przyjaznej, pełnej ciepła i akceptacji atmosferze. Nasz obiekt zapewnia doskonałe warunki dla małych odkrywców, którzy poprzez zabawę i edukację poznają świat. Dzięki zaangażowanemu zespołowi pedagogów oraz starannie opracowanym programom edukacyjnym, Przedszkole 21 jest miejscem, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowo i bezpiecznie.

Nasze przedszkole wyposażone jest w nowoczesne, bezpieczne sale dydaktyczne, przestronny ogród do zabaw na świeżym powietrzu oraz różnorodne pomoce edukacyjne, które są dostosowane do wieku i potrzeb rozwojowych dzieci. Stawiamy na kreatywność i innowacyjność w nauczaniu, co sprawia, że każdy dzień w Przedszkolu 21 jest pełen nowych wyzwań i odkryć.

Zapewnienie bezpieczeństwa to podstawa naszej pracy w przedszkolu

Bezpieczeństwo i opieka

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Przedszkole 21 jest wyposażone w systemy monitoringu oraz kontrolę dostępu, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom i spokój rodzicom. Dodatkowo, regularnie przeprowadzamy szkolenia z pierwszej pomocy dla całego personelu, aby każdy pracownik mógł adekwatnie zareagować w przypadku nagłej potrzeby.

Opieka w naszym przedszkolu to nie tylko zabezpieczenie fizyczne, ale również emocjonalne wsparcie dla każdego dziecka. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów i psychologów, którzy są dostępni, aby zapewnić pomoc i doradztwo zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Rozumiemy, że pierwsze lata życia są krytyczne dla emocjonalnego i społecznego rozwoju, dlatego staramy się stworzyć atmosferę, w której każde dziecko może czuć się zrozumiane i akceptowane.

Kontakt i lokalizacja

Zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola 21 w Siedlcach, aby na własne oczy zobaczyć, jak funkcjonuje nasza placówka i jak wiele oferujemy naszym przedszkolakom. Nasz adres to ul. Przedszkolna 21, 08-110 Siedlce. Jesteśmy otwarci dla Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 18:00.